Putování za ztraceným dračím ocáskem

Podzim bez papírového draka, to by zkrátka nebyl podzim. Proto jsme se jako již tradičně ve čtvrtek 10. 10. 2024 všichni společně vydali na napínavou výpravu pod názvem „Putování za ztraceným dračím ocáskem“, kde na nás čekala dobrodružná cesta plná úkolů. Všechny děti se seznámily s dráčkem, který byl smutný, protože při svém putování po světě ztratil svůj ocásek a nemohl létat. Děti s velkým nadšením a pečlivostí plnily připravené úkoly. Zábavnou formou si procvičily zrakovou a sluchovou percepci, pozornost, soustředěnost, logické uvažování, předmatematické a pohybové dovednosti.  Nakonec vše dobře dopadlo a dětem se podařilo najít dráčkův zatoulaný ocásek. Závěrem na všechny na zahradě mateřské školy čekala zasloužená sladká odměna.